Konteineru remonts
Sauso kravu konteineri

Mēs veicam jebkuras sarežģītības sauso kravu konteineru remontu ar premium kvalitāti par pieņemamām cenām. Visi darbi tiek izpildīti saskaņā ar Noteikumiem par konteineru pārbaudi un remontu. Mūsu ilggadīgā pieredze ļauj mums renovēt pat tādus konteinerus, kas iespējams šķiet pilnīgi nelietojami.


Cisternu konteineri

Mēs piedāvājam 2,5 un 5 gadīgu periodu inspekcijas IMO1, IMO2 un IMO5 tipa cisternu konteineriem, kā arī jebkāda veida remontu cisternu aprīkojumam. Visas pārbaudes un remonts tiek veikts saskaņā ar attiecīgajiem Noteikumiem, izmantojot pareizos materiālus un tehniku. Tvertnes tiek pārbaudītas Bureau Veritas uzraudzībā, kam seko apliecinājuma izsniegšana par derīgumu atbilstošam periodam. Mūsu speciālisti bija pirmie Baltijas reģionā, kas sāka nodrošināt obligātas pārbaudes Cisternu konteineru īpašniekiem. Mūsu kvalifikācija ļauj mums veikt arī tvertnes korpusa remontus. Plašs rezervju daļu klāsts cisternu konteineriem mūsu noliktavā, kā arī cieša sadarbība ar galvenajiem ražotājiem, palīdz mūsu klientiem saņemt iekārtas pēc remonta atpakaļ ļoti īsā laika posmā. Tāpat ir pieejams pakalpojums: visu veidu cisternu iekārtu tīrīšana pēc nebīstamām kravām ar sekojošu tīrības sertifikāta izsniegšanu.


Refrižeratoru konteineri

Vēl viens mūsu uzņēmuma svarīgs darba virziens ir refrižeratoru konteineru korpusu un iekārtu remonts un tehniskā apkalpe. Mēs piedāvājam refrižeratoru konteineru inspekcijas pirms ekspluatācijas (PTI) , kā arī korpusa tīrīšanu un dezinfekciju pirms nākamas kravas iekraušanas. Ilggadīga pieredze un daudzi kvalifikācijas paaugstināšanas kursi, kurus apmeklējuši mūsu speciālisti, kvalitatīvu materiālu un pareizu instrumentu izmantošana, ļauj atgriezt ekspluatācijā pat stipri bojātus refrižeratoru konteinerus.

FRIGO BALTIC -
uzticams partneris Rīgas Brīvostā.