Noliktavu pakalpojumi
Pašlaik mēs veicam darbību ar tranzīta un Eiropas kravām vairākās noliktavās ar kopējo platību 6000 m2 brīvajā zonā. Segtas kravas telpas „Frigo Baltic” ir apgādātas ar sastatņu konstrukcijām, kas paredzētas uz eiropaletēm izvietoto kravu uzglabāšanai. Noliktavas ir aprīkotas ar apkuri, elektrības padevi, aukstā un karstā ūdens padevi, iekraušanas – izkraušanas mehānismiem, ugunsdrošības un apsardzes signalizāciju. Organizēta diennakts apsardze.

Steidzamiem izkraušanas – iekraušanas darbiem un sausās kravas apskatei termināls ir ierīkojis atsevišķu rampu. Ērti piekļūšanas ceļi nodrošina pietiekamu manevrēšanas iespēju lielkravas transportam. Noliktavu pakalpojumu jaudas ļauj apkalpot līdz pat 50 kravas automašīnas un 70 konteinerus ik dienu. Šobrīd termināls ir aprīkots ar mašīnu, mehānismu un iekārtu kompleksu, kas ļauj veikt praktiski jebkuru kravu veidu apstrādi, tai skaitā veterināro, ne – gabarīta un smagsvara kravas.

Šajā kompleksā ietilpst:
- 3 Firmas „Kalmārs” un „Linde” ražotie ričstakeri iekrautajiem konteineriem ar celtspēju 40-45 tonnas, "Svetruck" ar celtspēju 8 tonnas;

- 9 Autokrāvēji “CLARK”, “NISSAN”, “LINDE”, “TCM”, “BT CARGO” ar celtspēju no 1,5 līdz 7 tonnām, kas aprīkoti ar dažādām noņemamām ierīcēm ķīpu, ruļļu, pakešu, mucu un tā tālāk apstrādei;

- 5 Elektriskiekrāvēji “CROWN”, “TCM”, “OMG”darbāmnoliktavā. Visas kravas, kas atrodas uzglabāšanā, tiek apdrošinātas ar polisi.


Mūsu tehnika:

FRIGO BALTIC -
uzticams partneris Rīgas Brīvostā.